Przejdź do treści
Zadzwoń

+48 515 316 666

O nas

Karcher-d2

Jedyna taka wypożyczalnia na Śląsku

O nas

Jesteśmy wypożyczalnią profesjonalnych urządzeń czyszczących

Klawe Sprzęty to wypożyczalnia urządzeń czyszczących, która powstała jako odpowiedź na potrzeby domowych entuzjastów sprzątania.

Swoją ofertę kierujemy również do firm z branży czyszczącej, w których zdarzyła się awaria lub zabrakło sprzętu do większego zlecenia.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia o różnym zastosowaniu tak, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje i wypożyczył to na dowolny okres zamiast wydawać fortunę na zakup sprzętu, który będzie leżał nieużywany tracąc na wartości.

W naszej ofercie znajdą państwo między innymi odkurzacze piorące, szorowarki walcowe, odkurzacze kolumnowe, wentylatory wysokoobrotowe do osuszania. Sprzęt jest najlepszych marek takich jak Sebo, Ashbys, Karcher czy DriEaz lub Vorwerk.
Urządzenia są zawsze czyste sprawne i gotowe do pracy.

Klawe Sprzęty

Nasz zespół

Wiedza i doświadczenie

Nasze kilkuletnie doświadczenie w praktycznym użytkowaniu profesjonalnych urządzeń czyszczących sprawiło, iż uważamy się za ekspertów od tego  jak prawidłowo i sprawnie posługiwać się sprzętem.

Dodatkowo służymy fachową poradą odnośnie samego prania dywanów, wykładzin czy tapicerki meblowej. Znamy się na tym i doradzimy z przyjemnością.

doświadczenie 100%
sprawność działania 98%
pozytywnych opinii 95%
odkurzacz-ekstrakcyjny-1
osuszacz-przenosny-2
Dlaczego my

Klawe Sprzęty to najlepszy wybór

Zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie wyczyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę meblową. Zapraszamy osoby indywidualne oraz profesjonalne firmy czyszczące.

Szeroki Wybór Urządzeń

W ofercie wypożyczalni znajdują się różne urządzenia, zarówno dla laików, jak i profesjonalistów w czyszczeniu

Lata Doświadczeń

Mamy kilkuletnie doświadczenie w użytkowaniu urządzeń czyszczących, stąd wiemy na ich temat naprawdę bardzo dużo

Pozytywne Opinie Klientów

Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego cały czas pracujemy nad tym, by był on zadowolony w 100% i w związku z tym wracał do nas

wypożycz urządzenie czyszczące

Łatwo i szybko wypożyczysz urządzenie czyszczące

Jeśli chcesz samodzielnie wyprać dywan, wykładzinę, tapicerkę meblową, samochodową lub materac zgłoś się do nas by wykonać te prace przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

U nas znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych urządzeń czyszczących oraz pełne wsparcie profesjonalistów, by samodzielnie wykonać czyszczenie.

Zapewniamy dużą ilość profesjonalnej chemii czyszczącej udostępnianej wraz z wypożyczonym sprzętem. NIE POBIERAMY KAUCJI!